KBH Inwest sp. z o.o. sp. k. (poprzednio KBH Invest sp. z o.o.) powstała w 2007 roku.

Głównym obszarem działalności spółki jest budownictwo drogowe, gdzie wykorzystujemy dostępne tradycyjne technologie robót, oferując pełen zakres wykonawstwa podbudów i nawierzchni. Od początku postawiliśmy na autorskie realizacje z wykorzystaniem materiałów UPS, materiałów z recyclingu czy najnowszych rozwiązań geotechnicznych.

Oferujemy wykonawstwo nowoczesnych betonowych nawierzchni drogowych , które stanowią doskonałą alternatywę dla nawierzchni bitumicznych w pełnym pakiecie projektowo-wykonawczym.

Z roku na rok rozszerzamy zakres świadczonych usług realizując zadania w systemie "zaprojektuj i zbuduj" nie tylko dla robót drogowych , ale również dla uzbrojenia podziemnego , budownictwa przemysłowego czy kubaturowego.

KBH Inwest sp. z o.o. sp. k. to przede wszystkim zespół specjalistów. Stawiamy na wysoki profesjonalizm gwarantujący szybką i skuteczną realizację najtrudniejszych zadań inwestycyjnych przy zachowaniu najwyższych standardów wykonawczych. Nieustannie doskonalimy się i poszukujemy nowych obszarów działalności.

Posiadamy własną bazę sprzętową i sprawdzonych podwykonawców .

Oferujemy kompleksową obsługę projektową wraz z przeprowadzeniem niezbędnych procedur administracyjnych oraz zarządzanie projektem gwarantując jego skuteczną realizację . Naszym priorytetem jest zaufanie klientów , dla których jesteśmy rzetelnym, sprawdzonym i solidnym partnerem.

Zobacz Budowy

Kontakt

KBH-Inwest Sp. z o.o. Sp. k.

Adres: ul. Tulipanowa 2, Ślęza
                              55-040 Kobierzyce
Telefon: +48 71 364 31 44
FAX: +48 71 364 31 30
E-mail: biuro@kbhinwest.pl

• Dział ofertowania
Kamil Biajgo tel. 533 573 195
e-mail : kamil.biajgo@kbhinwest.pl

• Dział zaopatrzenia i sprzętu
Daniel Stec tel. 533 568 654
e-mail : daniel.stec@kbhinwest.pl

• Kierownik Biura
Karolina Dudkowska tel. 533 569 437
e-mail : karolina.dudkowska@kbhinwest.pl